Vedoucí OŘJ – znalost AJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je potravinářská společnost působící v okrese Tábor.

Náplň práce:
Odpovídá za komplexní systém řízení a sledování jakosti, za zdravotní nezávadnost a kvalitu výrobků včetně rozhodnutí o nápravných opatřeních, neshodných výrobcích, uvolnění hotového výrobku, kontrole dokumentace, reklamacích zákazníků. Odpovídá za vedení, řízení a aktualizaci systému HACCP, BRC a systému ISO, vede a řídí pracovnice laboratoře, odpovídá za zajištění metrologie, za zpracování dat hotově baleného zboží, odpovídá za zajištění systému DDD, zajišťuje systém hygieny a sanitace ve společnosti. Provádí činnost zmocněnce vedení pro jakost.

Požadujeme:
Praxe v oboru. Znalost anglického jazyka nutná. Praxe v řízení pracovního kolektivu. Spolehlivost a samostatnost při plnění pracovních úkolů.

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení (od 20.000,- Kč měsíčně), dodatková dovolená, práce ve stabilním kolektivu. Práce na HPP na dobu určitou (zástup za MD), další spolupráce dle dohody.

Místo práce: okres Tábor

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 22. 9. 2014, 09:30

Průmysl, Ostatní, Chemie, farmacie a potravinářství, Kvalita a kontrola jakosti (QA)
Plat
0
Lokalita
Jihočeský kraj