Vedoucí technické přípravy výroby

Prestar, s.r.o. je strojírenská firma se zaměřením na výrobu zařízení pro automatizovanou výrobu a zpracování trubek a na výrobu zvedací techniky. Firma Prestar, s.r.o. se také zabývá vývojem, konstrukcí a výrobou manipulační techniky. Jedná se o širokou škálu strojů a zařízení, určených pro manipulaci s břemeny a jejich transport.

Náplň práce:
Koordinace celého technického kolektivu (technologů, konstruktérů), odpovědnost za technickou přípravu výroby, řízení nových projektů, sledování provozu, tvorba nabídek pro nové projekty.

Požadujeme:
VŠ vzdělání strojírenského zaměření (technolog/konstruktér), praxe v oboru minimálně 10 let, organizační a řídící zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků, orientace ve výkresové a technické dokumentaci, AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni, MS Excel a Outlook – uživatelská úroveň, orientace, případně znalosti AutoCAD nebo 3D software, řidičský průkaz sk. B – služební cesty.

Nabízíme:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu, pět týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, vzdělávací kurzy, profesní růst, mzda od Kč 30.000,-.

Místo práce: Opava

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 15. 8. 2012, 10:34

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Opava