Vedoucí tiskového oddělení – znalost AJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je územně samosprávný celek Královéhradecký kraj.
Bližší informace naleznete na stránkách: www.kr-kralovehradecky.cz

Náplň práce:
- řídí činnosti tiskového oddělení dle pokynů vedoucího odboru kancelář hejtmana
- spolupráce se sdělovacími prostředky a veřejností a poskytování aktuálních informací o výsledcích jednání, záměrech a schválených koncepcích orgánů kraje, ve spolupráci s ostatními odbory krajského úřadu pak poskytování informací o činnosti úřadu
- v rámci koordinace řešení krizových situací zajišťování pravidelného informačního servisu pro sdělovací prostředky a občany kraje
- příprava, organizování a zajišťování tiskových konferencí kraje a krajského úřadu
- příprava podkladů pro webovou prezentaci kraje
- příprava prezentačních materiálů o kraji a krajském úřadu
- monitoring tisku pro potřeby orgánů kraje a vedení úřadu
- zpracovávání mediální koncepce Královéhradeckého kraje
- vytváření koncepce, shromažďování podkladů a vlastní realizace krajského periodika

Požadujeme:
- dosažené vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním nebo v bakalářském studijním programu
- nejméně 3 roky délky praxe v oblastech: publicistiky, žurnalistiky, reklamy nebo práce v médiích
- praktické znalosti v oblastech:
- se sdělovacími prostředky a veřejností
- řešení krizových situací
- zajišťování tiskových konferencí, prezentací
- monitoring tisku
- zpracovávání mediální koncepce
- požadovaná jazyková znalost: anglický jazyk na úrovni velmi pokročilý
- znalosti zákonů:
- o krajích
- o obcích
- o vytvoření vyšších územně samosprávných celcích
- o úřednících
- základní listina práv a svobod
- zákoník práce
- o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů
- o svobodném přístupu k informacím
- o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů
- umění jednat s lidmi (výborné komunikační schopnosti)
- znalost společenského a diplomatického protokolu
- znalosti o Královéhradeckém regionu
- zasílejte prosím pouze písemné přihlášky do 9.7.2014

Náležitosti přihlášky:
- Údaje o uchazeči
- životopis
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
- čestné prohlášení dle § 4 o skutečnostech dle § 2 zákona č. 451/1991 Sb.
- ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- doklad o absolvování mezinárodní jazykové zkoušky

Další informace najdete na úřední desce Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

Nabízíme:
- samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí v oblasti samosprávy v pracovním poměru na dobu neurčitou
- motivující finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- příjemné pracovní podmínky, systém zaměstnaneckých výhod a ideální dostupnost pracoviště v centru města
- práci v příjemném a mladém pracovním kolektivu
- platová třída: 11

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: 1. 8. 2014 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám písemnou přihlášku do 18.7.2014 na adresu:
Královéhradecký kraj
Ing. Iva Kutíková
vedoucí oddělení personálních věcí a vzdělávání
Pivovarské náměstí 1245
500 03 Hradec Králové

Vytvořeno: 24. 6. 2014, 11:42

Obor
Státní správa, Marketing, reklama, média, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj