Vedoucí údržby strojů

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je středně velká výrobní firma vyrábějící produkty pro automobilový a strojírenský průmysl, se špičkovým technologickým vybavením. Region Orlickoústecko.

Náplň práce:
Zodpovědnost za oddělení údržby výrobní firmy. Úkolem vedoucího údržby strojů je vést skupinu zaměstnanců v elektroúdržbě. Do jeho pracovních úkolů patří včasná diagnostika a zajištění obnovy poškozených prvků strojního vybavení, zajišťování preventivních a periodických prohlídek strojů. Úzce spolupracuje s výrobou, technologií a konstrukcí, je v kontaktu s dodavateli a se servisními firmami. Buduje systém údržby, rozvíjí moderní strategie údržby. Dále je zodpovědný za trvalé snižování nákladovosti oprav strojních zařízení a náhradních dílů, snižování a sledování spotřeby náhradních dílů a zajišťování preventivních a periodických prohlídek strojů, hledání vhodných prostředků pro prodloužení životnosti zařízení. Plánuje a zajišťuje rozvoj schopností pracovníků v oblasti obsluhy, diagnostiky a údržby zařízení, podílí se na vyškolení obsluh v oblasti samoúdržby.

Požadujeme:
Min SŠ vzdělání technického zaměření, praxe ve vedení údržby výrobního celku min. 3 roky, praxe a zkušenosti s automotive výhodou, znalost metod TPM, orientace ve výkresech, schématech, layoutech, znalost zákonných předpisů upravujících oblast údržby, uživatelská znalost MS Office, AJ – alespoň základní komunikační úroveň
ŘP sk. B.
Uvítáme: vyrovnanou osobnost, logické myšlení, schopnost myslet v souvislostech, týmového hráče, znalost pravidel 5S, všeobecný technický přehled, manuální zručnost
- organizační schopnosti, komunikativnost, rozhodnost, odolnost vůči stresu.
Preferujeme uchazeče z blízkého okolí, dojezd 50 km do Lanškrouna.

Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici. Rozvoj, stabilitu a jistotu, moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi.

Místo práce: Pardubický, Orlickoústecko

Termín nástupu: de dohody

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem personalni@omniapro.cz, do předmětu zprávy: „Vaše jméno“ údržba). Následně Vám bude zaslána žádost o vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů.
Vytvořeno: 8. 9. 2014, 13:38

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj