Vedoucí výroby v elektrotechnické firmě

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je K M B systems, s.r.o. Strategií vedení společnosti je trvale obstát na trhu v oblasti vývoje, výroby, prodeje a dodávek přístrojů se zaměřením na měřící a regulační techniku týkající se měření a regulace v energetice a v oblasti vývoje a výroby přístrojů pro měření a kompenzaci jalového výkonu.

Náplň práce:
Plánování, zásobování a řízení výroby (zajišťování a organizace materiálových toků, oběh materiálu a výrobků až po expedici, řízení lidských zdrojů, zpracování výrobní dokumentace, organizace skladového hospodářství, kontrola kvality v rámci ISO).

Požadujeme:
SŠ/VŠ elektro (slaboproud), praxe ve výrobních technologiích a elektronice, řídící, organizační a komunikativní schopnosti, znalost práce na PC (IS Helios výhodou), angličtina, spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme:
Nástupní mzda – 18.000 – 22.000,- Kč + osobní ohodnocení. Mzda po zkušební lhůtě – 20 – 25.000,- Kč + osobní ohodnocení. Možnost dalšího vzdělávání, stravenky, příjemné pracovní prostředí.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 30. 8. 2011, 10:53

Obor
Výroba a provoz
Plat
Nástupní mzda – 18.000 – 22.000,- Kč
Lokalita
Liberec

Další inzeráty s nálepkami:
Výrobax 637
Elektrox 469