Vedoucí zákaznického servisu

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Mezinárodní společnost SEVES, výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově – Ústecký kraj, zabývající se výrobou skleněných tvárnic.

Náplň práce:
- zajištění celkového chodu odd. Zákaznického servisu a jeho koordinace
- zodpovědnost za vedení, rozvoj a motivaci svého teamu
- komunikace s klienty, realizace zakázek klíčových klientů
- asistence a podpora area manažerům v rámci strategie společnosti
- sledování vývoje všech zakázek v návaznosti na výsledek společnosti
- přímá komunikace s obchodním ředitelem a pravidelný reporting
- spolupráce na řešení reklamací

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- aktivní AJ + další světový jazyk výhodou
- PC, SAP výhodou
- zkušenosti svedením menšího týmu pracovníků výhodou
- organizační a komunikační dovednosti, orientace na výsledek, schopnost řešit problémy
- svědomitost, flexibilita, spolehlivost, zájem a nadšení

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci na HPP
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění, stravovací poukázky a jiné)
- možnost seberealizace a uplatnění dosud získaných zkušeností s vedením kolektivu

Místo práce: Duchcov

Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 27. 6. 2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 5. 2016, 14:10

Management, Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Ústecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 350
AJx 153
týmx 7
SAPx 13
obchodx 2575