Všeobecná účetní

Trakce, a.s. patří v oboru železniční infrastruktury a kolejové dopravy mezi významné dodavatele v oblasti elektrotechniky, energetiky, montáží trakčního vedení, zabezpečovací a sdělovací techniky. Působíme na území ČR, SR a PL, kde máme vlastní organizační složku. Využíváme vlastní vývojové oddělení, jehož výstupy uplatňujeme jak na železnici, tak v MHD. V daných oborech zajišťujeme zakázky komplexně od projektu, přes přípravu stavby až po vlastní realizaci. Nedílnou součástí aktivit naší společnosti je dceřiná firma s divizí autodopravy, projekce a divizí cestovního ruchu, v rámci níž provozuje 2 hotely a sportovní centrum.

Náplň práce:
Účetní podléhá přímo vedoucí účtárny, spolupracuje s celým vedením společnosti. Hlavní náplní práce jsou kontrola, samostatná příprava a zpracování účetních dokladů dceřiné společnosti - přijaté a vydané faktury, zápočty, platební příkazy, pokladní doklady, knihy jízd apod., příprava měsíčních přiznání k DPH, spolupráce při měsíční uzávěrce a roční závěrce, inventurách, zpracování podkladů pro vedení (průběžné výsledovky středisek), spolupráce s finančními auditory a další.

Požadujeme:
Požadujeme min. 2 roky praxe s vedením účetnictví, SŠ/VŠ vzdělání, znalost zákona o daních z příjmů, zákona o DPH a dalších předpisů souvisejících s vedením účetnictví, znalost MS - OFFICE (Excel, Word). Znalost účetního programu Helios výhodou.

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání, nástup možný ihned, pracovní smlouva na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástupní plat 18-20.000,- Kč dle praxe.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 28.5.2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 28. 4. 2015, 14:03

Obor
Administrativa, Finance
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj