Zámečník, strojní zámečník, montážník, Praha 5 – Radotín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je výrobní společnost JANKA ENGINEERING, s.r.o. Společnost je součástí nadnárodní strojírenské skupiny, vyrábí a dodává vzduchotechnické jednotky, průmyslové chladiče, průmyslové ventilátory a dodává klimatizační systémy, pro své zákazníky zajišťuje servisní služby v oblasti HVAC.

Náplň práce:
• Montáž vzduchotechnických jednotek dle technické dokumentace
• Kontrola výsledné kvality montovaných komponentů, řešení nekvality
• Správa pracovního náčiní, péče o pracoviště a měřidla
• Denní údržba strojů
• Účast v projektech zlepšování procesu výroby

Požadujeme:
• Minimálně výuční list v oboru – zámečník, strojní zámečník apod.
• Praxe v montáži strojírenských zařízení nutná
• Umět číst výkresovou dokumentaci (schopnost orientovat se v technických výkresech)
• Ochotu pracovat minimálně v 2 směnném provozu
• Nástup co nejdříve, více volných pozic
• Bezúhonnost
• Samostatnost (schopnost samostatné práce)
• Manuální zručnost, pečlivost
• Fyzickou zdatnost

Nabízíme:
• Pracovní poměr v agentuře práce pro renomovanou výrobní společnost
• V případě spokojenosti s pracovním výkonem převzetí do kmenového stavu zaměstnanců
• Možnost profesního růstu
• Zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
• Závodní stravování
• Přátelský kolektiv
• Mzda: 90 – 100 Kč/hod
• Vaše dotazy zodpovíme na tel. 251 088 831

Místo práce: Praha 5 – Radotín

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hana.bartova@janka.cz.
Vytvořeno: 29. 7. 2013, 12:31

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Praha