Zámečník/Svářeč

Profil společnosti:
MÁTE ŠIKOVNÉ RUCE A VE SVAŘOVÁNÍ JSTE NAPROSTÁ JEDNIČKA?
Společnost Karel Kaňák, s.r.o., která patří mezi špičku v oboru výroby výsekových nástrojů pro obalový průmysl, hledá do svého týmu pracovníka na pozici: ZÁMEČNÍK.

Náplň práce:
Ovládáte svařování na výbornou?
Patříte mezi ty, co ze svých rukou nepustí nekvalitní výrobek?
Lákají Vás výzvy a nespokojíte se s průměrem?
Chceme do našeho týmu člověka, který nám pomůže pracoviště zámečnické dílny posunout opět o kus dál. O ty, kteří svoji práci dělají jen tak ledabyle, nestojíme!
Co bude náplní Vaší práce?
- Svařování ocelových konstrukcí, kde je důležitá přesnost a preciznost
- Svařování výsekových nožů se zaměřením na přesnost v detailech
- Svařovaní CO2 a tigem, možná nová technologie laserem
- Práce na základním strojním vybavení – bruska, frézka, aj.
- Precizní kontrola našich produktů – čtení a dodržení výkresové dokumentace.

Požadujeme:
Bez čeho se na této pozici určitě neobejdete?
- svářečský průkaz je naprosto nezbytný
- zkušenosti se strojním zaměřením
- touhu naučit se nové věci a být v tom nejlepší
- schopnost pozorovat detaily a nalézat chyby

Nabízíme:
Jestliže si Vás vybereme, čeká Vás zázemí stabilní společnosti, u které budete vědět, že vyrábí nejlepší výrobky na trhu. Nebudete se muset bát, že bezvadná práce, kterou odvedete, zůstane bez povšimnutí.
Pokud Vás naše nabídka zaujala a opravdu patříte mezi ty, kterým ze všeho nejvíc záleží na vysoké kvalitě výrobků a za svojí odvedenou prací si stojí, pošlete svůj životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na e-mailovou adresu Jana.rackova@kanakcz.com. Do předmětu e-mailu napište „Zámečnická dílna.“

Místo práce: Rohatec

Termín nástupu: Možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu Jana.rackova@kanakcz.com.
Vytvořeno: 18. 12. 2012, 09:37

Obor
Výroba a provoz, Průmysl, Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj