Zaměstnanec odboru Kancelář úřadu – informatik

Tajemnice Obecního úřadu Jesenice vyhlašuje výběrové řízení na přijetí do pracovního poměru zaměstnanec územního samosprávného celku.

Náplň práce:
Správa informačních a komunikačních technologií – infrastruktura počítačových sítí (Linux, Windows), databáze SQL, správa programového vybavení a aplikací, údržba a administrace webového portálu obce, správa EZS, telefonní ústředny, docházkového systému, apod., zajištění veškerých datových a hlasových služeb, správa, údržba a obnova hw a sw vybavení, příprava podkladů pro jednání orgánů obce.

Požadujeme:
Všeobecné předpoklady: občan ČR (anebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, znalost jednacího jazyka (český jazyk).
Odborné předpoklady: vysokoškolské vzdělání technického nebo přírodovědného směru, příp. středoškolské vzdělání, velmi dobrá znalost ICT technologií: OS Windows (PC, server), Linux – administrátorská úroveň, HW vybavení – opravy a údržba PC, serverů, síťové technologie (TCP/IP, VoIP, LAN, WLAN, WiFi, …), webové technologie – CMS (Joomla, apod.), HTML, PHP, SQL databáze na uživatelské a administrátorské úrovni, EZS, audio/video technika, virtualizace, clusterové technologie, back-up systémy; pracovní praxe ve státní správě, popř. územní samosprávě výhodou, řidičský průkaz výhodou.

Místo práce: Jesenice

Termín nástupu: Ihned

Uchazeči o výše uvedené pracovní místo předloží:
Písemnou přihlášku doplněnou níže uvedenými doklady podají do podatelny Obecního úřadu Jesenice anebo zašlou poštou na adresu Obecního úřadu Jesenice. Obálku označí slovy: „Výběrové řízení – Kancelář úřadu - IT“. Lhůta pro podání přihlášky je do 22. 6. 2011 do 12 hod.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, popř. titul uchazeče; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu; číslo OP; datum a podpis uchazeče; telefonický kontakt a emailovou adresu.
Přílohy přihlášky: strukturovaný profesní životopis; výpis z trestního rejstříku ne starší než 3 měsíce; úředně ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Vytvořeno: 7. 6. 2011, 10:30

Obor
Informační technologie, Státní správa
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj