Grafik

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost JIRI MODELS a.s., nakladatelství s více než 25-ti letou historií, obratem 100 mil. Kč, vyrábějící knihy, omalovánky, zábavné a naučné aktivity, hračky a další výrobky pro děti v licenčních motivech Walt Disney, Krtek, Peppa Pig, Hello Kitty, Šmoulové a mnoho dalších.

Náplň práce:
• zodpovědnost za grafickou dokumentaci - příprava a kontrola tiskových dat
• koordinace výrobních projektů podle výrobního plánu
• zodpovědnost za realizaci a včasnost projektu
• grafické návrhy (grafika orientovaná na děti)

Požadujeme:
• znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign (CS 3, 4, 5)
• znalost práce v MS Office
• kreativní myšlení, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
• velmi dobré organizační schopnosti
• nutná znalost AJ
• řidičský průkaz sk.B
• znalost tiskových technologií
• zašlete PORTFOLIO

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• zajímavou a kreativní práci v mladém a dynamickém kolektivu
• odpovídající platové ohodnocení
• stravenky

Místo práce: Písek

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 3. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 15. 2. 2016, 10:23

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport, Marketing, reklama, média
Plat
0
Lokalita
Jihočeský kraj