Marketingový specialista

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. hledající do svého týmu kandidáta na místo marketingového specialisty.

Náplň práce:
- příprava textů pro marketing a média (newslettery, brožury, leaflety, tiskové zprávy, zprávy klientům, nabídky právních služeb)
- příprava dokumentů pro mezinárodní ratingové společnosti
- komunikace s tuzemskými i zahraničními společnostmi zabývajícími se ratingem advokátních kanceláří, médii i s klienty a obchodními partnery
- organizace seminářů pro klienty a obchodní partnery
- správa webu advokátní kanceláře i dceřiné vzdělávací společnosti KŠB Institutu

Požadujeme:
- ukončené VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na marketing nebo právo
- zkušenosti v marketingovém oboru
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
- dobrá znalost AJ
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost
- vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup a flexibilitu
- týmovou spolupráci, klientský přístup

Nabízíme:
- zázemí renomované kanceláře
- odpovídající finanční ohodnocení
- pracoviště v centru Prahy
- zaměstnanecké benefity

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 7. 2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 6. 2016, 12:12

Obor
Marketing, reklama, média, Právo
Plat
0
Lokalita
Praha