Marketingový specialista s AJ - juniorská pozice

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím 3 distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Náplň práce:
- marketingová spolupráce s dodavateli
- návrhy promakcí a jejich vizuální podoby
- příprava marketingového plánu, rozpočtů a reportů
- vyhodnocování úspěšnosti proběhlých kampaní a mailingů
- příprava tiskových zpráv, PR článků a letáků
- lokalizace produktových informací
- blízká spolupráce s produktovými manažery a grafiky
- správa webových stránek a facebookového účtu
- analýza trhu a konkurence

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (ukončené maturitní zkouškou)
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- samostatný a kreativní přístup, schopnost navrhovat grafický design promoakcí
- výborná znalost anglického jazyka
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost, cílevědomost, vysoké pracovní nasazení
- administrativní pečlivost
- znalost práce s MS Office a grafickými programy (Adobe Photoshop)
- řidičský průkaz skupiny B

Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu.

Nabízíme:
- velmi zajímavé finanční ohodnocení
- služební mobilní telefon
- práci v úspěšné mezinárodní společnosti
- možnost profesního rozvoje
- přístup k nejmodernějším PC technologiím
- standardní zaměstnanecké výhody (např.: 25 dní dovolené, výuka anglického jazyka, stravenky, aj.)
- práci v mladém kolektivu

Místo práce: Čestlice, Praha - východ

Termín nástupu: Ihned, popř. dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 27. 2. 2014, 13:32

Marketing, reklama, média, Internetové služby, Informační technologie, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
itx 405