Pracovník / pracovnice marketingového útvaru

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Pivovar HOLBA, a.s. patří mezi 10 největších pivovarů v ČR, který má 145 letou tradici výroby piva.

Náplň práce:
• pracovník je přímo podřízený vedoucímu útvaru marketingu
• odpovídá za plnění svěřených úkolů vedoucím marketingu, případně vedení společnosti
• přímo neřídí další pracovníky útvaru marketingu
• pracuje v týmu, spolupracuje s obchodním útvarem
• služební cesty jsou reálné, většina v rozsahu jednoho pracovního dne

Požadujeme:
• vzdělání SŠ s maturitou
• praxe v oboru marketingu - výhodou
• nutná uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• dobré mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou podle hodnocení nadřízeného
• možnost dalšího vzdělávání
• zaměstnanecké benefity v podobě závodního stravování
• příspěvku na penzijní připojištění
• dodatková dovolená 1 týden

Místo práce: Hanušovice - okres Šumperk

Termín nástupu: 1. 1. 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dolnickova@holba.cz

Platnost inzerátu končí 21. 1. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 12. 2018, 11:09

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
0
Lokalita
Olomoucký kraj